Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy menstruációkor...

Normális, hogy menstruációkor teljesen legyengültem?

Figyelt kérdés
Alig bírok felkelni az ágyból, minden végtagom teljesen elgyengült, de főleg a lábaim. Vagy ez az Advil hatása lenne, amit a hasfájára bevettem? Ma is, tegnap is 12 órát aludtam.
2018. márc. 4. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
27/n
2018. márc. 4. 14:58
 2/4 anonim válasza:
100%
Persze, hogy normális. A testedből most egy csomó vér távozik és ez sajnos ilyen tünetekkel jár. Bár az sem kizárt, hogy a gyógyszer is hozzájárult, de ez természetes.
2018. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként máskor sokkal erősebb a vérzésem, most nem annyira. De ennyire nem szoktam legyengülni.
2018. márc. 4. 15:12
 4/4 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy a tavasz miatt. Mostanában össze vissza van vagy rohadt hideg vagy közepes idő. Engem például a fejfájás gyötör emiatt napok óta. Lehet, hogy nálad ezeket a tüneteket produkálja.
2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!