Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menzeszem? 15/L

Miért késik a menzeszem? 15/L

Figyelt kérdés
Már 8 napja késik a menstruációm, viszonylag beállt, mert sokszor megjött “időben” a ciklusom 21 nap. 2 éve van menzeszem. Sokszor kimaradt, de emlékeim szerint nem késett ennyit. Nemi életet nem élek(szűz vagyok) A barátommal szoktunk pettingelni ,de nagy odafigyeléssel szóval a terhességet kizártnak tartom . Mert semmi jelét nem tapasztalom,és nem volt ilyesmi “balesetem”. Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 4. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként két héttel ezelőtt beteg voltam, és most egy eléggé stresszes időszakban vagyok.
2018. márc. 4. 15:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem utóbbi hozzászólásoddal meg is válaszoltad a kérdésed. Különösen stresszes időszakban, hormonális ingadozásokkor olyanokkal is megesik, hogy késik vagy akár ki is marad, akiknek amúgy már beállt. Egyszeri alkalom szerintem nem probléma, de ha gyakrabb, mint mondottad máskor is kimaradt már, lehet, hogy jó lenne a biztonság kedvéért kikérni egy orvos véleményét.
2018. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!