Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak h ne jöjjön...

Mit csináljak h ne jöjjön meg? 6. -án kéne megjönnie és 7. -én szülinapom lesz. Én mindig nagyon rosszul vagyok szédülök, úgy görcsölök h alig bírok jarkalni. Barátommal akarok lenni, elutazunk 3napra.22l

Figyelt kérdés
Pontosan szokott megjönni mindig. 28napra
2018. márc. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Ne a napján ünnepeld, hanem hétvégén, akkor addigra már enyhül.
2018. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt fogadd meg. Amúgy ha gúgliba beírod, hogy menses-görcsök, akkor ott kidob néhány segítő oldalt.


Persze ezen már túl vagy, de azért leírtam, hátha..

2018. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Csak egy jó tanács: ha annyira durva fájdalmaid vannak, hogy nem hat a gyógyszer és nem tudod normálisan élni az életed, akkor annak lehet valami a hátterében, pl. ciszta vagy endometriózis, vagy mióma. Csak sokan (orvosok is) nem foglalkoznak vele, csak elintézik annyival, hogy ez van, mások is kibírják, ez a nők sorsa, viseld el.

De az ilyen elviselhetetlen fájdalom nem normális!

2018. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál ,nincs semmi bajom
2018. márc. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!