Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késés? Többi lent

Menstruáció késés? Többi lent

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és 2 hete késik a menstruációm. Szexuális életet élek de védekezünk és mindig leellenőrizzük a gumit utána, és nem volt semmilyen probléma vele. Viszont elég sok fehér folyásom van. Néha hasogat a méhem körül. Már csináltam tesztet és negatív lett.

Gondoltam hormonális problémára mivel szőrösödöm intenzíven, pattanásos vagyok, régebben jellemző volt a menszi késés

Mit gondoltok? Aggódjak? Vegyek talán még egy tesztet? Ti jártatok már hasonlóan?



2018. márc. 4. 19:09
 1/9 anonim válasza:
64%
Közlekedés-Biztosítás,papírmunka.???????
2018. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én javasolnék egy nőgyógyászt. Nem hiszem, hogy terhes lennél, hisz a teszt negatív lett. Inkább, ahogy te is írod hormonális problémák.
2018. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el nőgyógyászhoz,az a tuti. ha rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes. lehet hormonális probléma is, de lehet hogy felfáztál, begyulladt a petefészked,bármi. nekem ilyen tüneteim akkor vannak, ha felfáztam.
2018. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet veszek még egy tesztet. Nőgyógyásznál még sosem voltam:(kicsit tartok még tőle..

Köszönöm a válaszokat😊

2018. márc. 4. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen javasolt már nőgyógyászhoz menni, csináltatni rákszűrést. nem kell félni tőle, nem fog megenni:) a vizsgálat meg nem fáj
2018. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha a szexhez elég bátor vagy, akkor a nőgyógyászhoz is legyél az! És ezt nem bántásból írom. Csupán csak nem vagy már kislány, a rendszeres szexuális élettel ez igenis együtt jár. De ha ezt nem tudod elfogadni, akkor meg ne szexelj.
2018. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eltudom fogadni de nyilván ehhez kell egy bizonyos lelki felkészültség, amihez még nekem szükségem van néhány hónapra. És én ezzel tisztában vagyok. Nem hiszem hogy pl te is kedves válaszoló, olyan nagy örömmel ültél be első alkalommal szét tett lábbal egy idegen pasi elé:)
2018. márc. 5. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő elé, és azóta is nőhöz járok :) Ha túl leszel az elsőn, akkor rájössz, hogy semmi értelme sincs ezen izgulni.
2018. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül bebarnult és megjött szerencsére. De eldöntöttem hogy elmegyek nőgyógyászhoz, mert ez nem normális dolog.

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. márc. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!