Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 héttel mielőtt megjön...

2 héttel mielőtt megjön mindig ez van. Mitől?

Figyelt kérdés

Ahogy megjön a menstruációm minden frankó,sosem vagyok valami nagyétkű,de ilyenkor az sem bántja a hasamat,ami általában igen.

Ilyenkor rendszeresen elvégzem a dolgom is,a közérzetem is szuper.

Eltelik azonban 2 hét és borzasztóan érzem magam..

Puffadok még éhgyomorra is,undorodok magamtól,1.2hétig sem tudok wczni,pár falatokat eszem ugyanúgy,mint mindig,nagyon keveset egy nap,mert nem vagyok éhes.

A bal bordám alatt szúr vagy épp a petefénykeim fájnak vagy újabban ha felállok a köldökömből érzek szúró érzést le a méhemig.

Ez mitől van? Nem tudok wczni és szerintem attól puffadok már,hogy a cucc belém van sülve és arra még ha az a pár falat is ,de 2 hétig csak rakodik.

Úgy érzem kipukkadok éhgyomorra is már. Ahogy megjön minden elmúlik.

Ez mitől lehet?


2018. márc. 5. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor van peteérésed, ilyenkor az ösztrogén és a progeszteron is nagyon magas (mensiig folyamatosan csökkennek) és ezek okozzák a puffadást, szorulást stb. Ugyanezek a hormonok keserítik meg a kismamák életét is :)
2018. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!