Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Pszichiátria?

Figyelt kérdés

nemis tudom hol kezdjem....

Egész életemben más voltam mint a többiek, nekem sosem voltak barátaim mindig kivoltam mindenhonnan közösítve.

A mai napig utálom a tömeget utálok emberek között lenni ,mivel nincsennek barátaim így nem is járok el sehova. sosem voltam szórakozóhelyen..buliba,nem ittam . eddig 3 kapcsolatom volt és mind e miatt a viselkedés miatt dobtak el.engem mindig nehezen viselt a szakítás is mert csak ők voltak nekem senki más.

jártam kiskoromtól kezdve pszichológusokhoz ( 4-5 db) de egyik sem segített.

olyan érzés néha mintha valaki más is a bőrömbe lenne bújva és néha előjönne...olyanokat csinálok amire utánna nem igazán emlékszem...( kiabálás,magam bántása,agresszió,stb) nagyon pici kis dolgok is úgy kitudnak borítani hogy nyugtatót kell bevennem.

nagyon rossz így élni mivel sem a hétköznapjaim nem boldogok sem a párkapcsolataim..most gondolkozok egy pszichiáteren hátha ő tud segíteni ha nemis máshogy legalább gyógyszerekkel..

20/L



2018. márc. 6. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szorongás, kis személyiségzavarral. Az hogy a tömeget sem bírod elviselni nem nagy gond, én sem szeretem ha sokan vannak körülöttem, de pl járok bulikba, de ritkábban, Nálad viszont elég rossz ahelyzet. Mivel a párkapcsolataid is rámentek, nyilván egyre szarabbul érzed magad...szerintem elsősorban pszichológus, ha ő úgy érzi pszichiáter
2018. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!