Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez milyen intim betegség lehet?

Klaudy448 kérdése:

Ez milyen intim betegség lehet?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,2hónapja volt egy eléggé erős gombás fertőzésem, canestent vettem rá. de azóta állandóan úgy éreztem hogy égető érzés van a vaginámban és néha néha fájt, viszketett.amikor a barátommal akartam együtt lenni nem tudtuk csinálni mert fájt. a menzeszem most vasárnap múlt el, de rá 2napra elkezdtem vérezni, olyan véres sárgás folyás jön belőlem és kicsit fáj a hasam, edig nem voltam még nőiorvosnál de pénteken megyek. de legalább hogy ne legyek ilyen bizonytalanságban, valakinek volt már ilyen?

2018. márc. 7. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már a gombával el kellett volna menned és nem magadat kezelned. Ezek szerint a canesten nem használt. Majd az orvos megmondja mi a bajod. Lehet a hüvelyed is begyulladt. Amí meg nem gyógyulsz NEM SZABAD szexelni...
2018. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygombával már csak azért se szabó szexelni, mert megfertőzöd a párod, aki utána ugyanúgy visszafertőz.

Nekem is volt ilyen, nekem nem hatott semmi, amit felírtak, és felterjedt a gyulladás a méhemig. Veszélyes játék, ha ilyen van, inkább azonnal fordulj orvoshoz.

2018. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez trichomonas gyanus, de biztosat csak doki tud mondani..ne felj nem fog fajni, es ha a folyas allagarol azonnal tud valamit a doki, azonnal fog gyogyszert adni amig megjon a tenyesztes. Nekem volt hasonlo, csak folyad nelkul.
2018. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se biztos, hogy gombás fertőzésed van, hiszen a Canesten nem hatott. Sürgősen menj el nőgyógyászhoz. Ha szexeltetek, amíg neked fertőzésed volt, akkor a barátodat is ki kell kezelni, különben csak odavissza fogjátok adogatni egymásnak. A pasiknál sokszor nincs tünet annak ellenére, hogy a fertőzés jelen van az ő szervezetükben is.
2018. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!