Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyengébb tejszerű fehér...

Gyengébb tejszerű fehér folyás és alhasi és derékfájdalom miért?

Figyelt kérdés
A menstruációm szombaton ért véget. Kedden egy pecsétnyi barna folyásom volt, aztán késöbb már nem jött több barna. Szintén kedden este kistükörrel megnéztem van e ott elváltozás, és ilyen kis tejszerű fehér folyás jött. Ez azóta is tart, de nem erősen. És azóta alhasi fájdalmam is van, nyomás, feszülés, két oldalt szúr a petefészkeimnél talán. Nem állandó, a szúrásokat nem mindig érzem, nem elviselhetetlen az egész, de azért fáj. Olyan mint egy felfázás vagy mintha menstruáció előtt lennék, de mégsem. Jól esik mikor a derekam külön melegítem. Hétfőn este ugyanis ültem vagy 2 órát hideg széken, enyhén hüvös helyen. De nem tudom van-e hozzá köze. És egyébként egész kedden volt vizelési ingerem, szerdán már csak ritkábban esténként, gondolom a hasfájás feszíti. Viszketés nincs

2018. márc. 8. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Felfáztál,nekem is szokott olyankor folyásom lenni.
2018. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

olvass utána a candidának....

felfázás, fehéres hüvelyváladék, alhasi fájdalom.

a cisztitisz nem feltétlen a felfázás - hideg következménye, de még csak a vizeletben kimutatott e-coli se.

hanem a candida gombák elszaporodása a szervezetben.

nőgyógyászati szűréssel kimutatható, van is rá gyógyszer, de a legjobb rá a candida diéta ... ami kő-kemény, de megéri végig csinálni.


felfázásra a legjobb gyógymód: sok csalántea (200 ft kábé egy papírzacskónyi) 3-4 evőkanál, 1 liter forrásban lévő vízzel leöntve, egész nap kortyolgatva... ébredéskor egy nospa, ha az első pisi nagyon fáj... és a melegítés (derék köré pokróc) meg a pihenés.

plusz egy kis vörösbor ;) és grapefruit-mag cseppek...

alsó részre teafaolaj-levendulaolaj 2-3 csepp mondjuk 2-3 csepp mandulaolajjal keverve.

(aromax - dm, rossmann, teafa, levendula 800-800 ft, mandulaolaj 1600 ft, de megéri, mert minden női bajra varázsszer) :)

a candida diéta meg amúgy is varázsszer :)

2018. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!