Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy a stressz miatt...

Lehet, hogy a stressz miatt nem jön meg a mensi?

Figyelt kérdés

Mostanában viszonylag sok stressz ért és gondolkodtam, vajon lehet-e ez az oka, hogy nem jött még meg. 20 vagyok, egy ideig rendszertelenül jött meg általában, aztán beállt valahogy, most meg már meg kellene jöjjön. Szoktam érezni is, hogy meg fog jönni.. most is olyasmi érzésem volt (valahol a hasam környékén érzem, de nem tudom pontosan megmondani) de még nem jött meg.


Lehet attól, hogy mostanában sokat stresszeltem?

Mennyi a "normális" amennyit esetleg késhet?


2018. márc. 8. 09:10
 1/6 Saku14 ***** válasza:
100%
Nekem 2honapot kesett, volt olyan is amikor nkm se jott meg a stressz miatt
2018. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, nem kellene foglalkoznom vele, elvileg előfordulhat ilyesmi de idegesít, mert már inkább "lennék túl rajta", meg hát éreztem, hogy meg kellene jöjjön és nem tudom, akkor miért nem jön.

Barátom van, de még nem feküdtem le vele, szóval attól nem lehet elvileg baj.

2018. márc. 8. 09:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ! Én érzem pedig hogy meg kellene jöjjön, vagyis a napokban éreztem, szóval elvileg már épp ideje lenne....
2018. márc. 8. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok..

Nehezen is akart megjönni elsőször.

Többször is voltam nőgyógyásznál.. de csak annyjt mondott hogy a sok ideg .. és én eléggé vékony is vagyok..

158cm/40kg

De ez több mindentől függ.. menj el dokihoz az a biztos

2018. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először*
2018. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma végül megjött.
2018. márc. 9. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!