Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Dús hosszú hajam van és nem is azt mondom hogy száraz hanem " erős " nézem sokszor a lányoknak szépen egybe áll a vége most vágattam le akkor aznap oké volt megmostam és megint " seprűs " valami balzsam kellene rá? ( szerintem )

Gliss kur arany színű sampont , balzsamot , és spray-et használok , mindig elmegyek levágatni mert azt hiszem hogy a végével van baj aznap oké de ha megmosom ugyanolyan durva ... de akkor is ő tesz rá valamilyen keratinos pakolást amitől úgy van tartása " elnehezedik " szép egyben van nem ilyen "szálás , durva " Mit vegyek rá ? Van a nagy tégelyes rózsaszín balzsam CREMA ALLA CHERATINA van rá írva az jó lehet ?


2018. márc. 8. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajvégápoló például biztos jót tenne. Pont a Gliss Kurnak van egy nagyon jó hajvégápolója.

[link]

Nekem ezt még régen fodrász ajánlotta. Sokkal kevésbé lesz seprős tőle a hajvég.

2018. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Igazából több helyen azt lvastam hogy nem igazán jó a gliss kur mert olyan anyagok vannak benne ami nem tesz jót a hajnak de ajándékba kaptam a szettet úgyhogy most ezt használom és szeretem is az illatát a hajam meg ugyanolyan mint mielőtt ezt használtam nem veszem észra rajta h roszabb lenne :)

megnézem ezt a rossmanban, köszi :)

2018. márc. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!