Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mondjatok hogy ez normalis! (? )

Mondjatok hogy ez normalis! (? )

Figyelt kérdés

14 eves vagyok

46 kg

169 cm

Es ugye 5 honapja megjott az elso es azutan volt egy honap kihagyas

Es utanna normalisan megjott 4 napig

Aztan jott most 2 honap kihagyas... Ez normalis??



2018. márc. 10. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem lennél anorexiás, akkor a ciklusod is helyreállna.
2018. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Gondolkodj el,mi a fontosabb. Az extrém soványság,vagy az egészség. Menj fel 50kg-ra,ha jót akarsz magadnak. Ha nem,akkor meg ne hiányold a ciklusod
2018. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En egesz nap csak zabalok.. De nem tudok hizni..
2018. márc. 11. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigyedet meg kellene nézetni, a túlműködés okozhat ilyen alacsony testsúlyt.

Vagy esetleg valamilyen élősködő a belekben, bár annak többnyire van látható nyoma is.

Szóval csináltass egy labort, TSH-t nézzetek.

2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Normális az első pár évben a mensi akár hónapokra is kimaradozhat,sőt hol előbb,hol később jöhet meg,olyan is van hogy alig egy pár napig,máskor meg akár 10 napig is eltarthat.



És egyáltalán nem anorexiás,46 kb-mal,én 20 évesen 166 cm magasan 50 kg voltam,az akkori csajok bizony 50-55 kg-osak voltak.


Az sem jó hogy mostani 14 évesek csajok már 60-65 kg-ot nyomnak,mert kb középiskola után is akár 15-20 kg-ot hízhat,mekkorák lesznek 25-30 éves korukra.Közöttünk akik egész combosak voltak 15-16 évesen a nagy többségük elhízott rendesen.


Egy 14 éves lánynak meg még nem felnőtt a csontozata.Sok fiatal 35-40 éves nő 58-63 kg és nem csont sovány.Akkor egy 14 éves lány hogy lenne 46 kg-mal túl vékony.



Ha ezt a kislányt le anorexiáztátok 46 kg-val,akkor a 183 cm magas 16-17 éves 60-64 kg-os vékony fiúkhoz mit szóltok,akik tapados gatyát hordanak még gesznyetebbnek néznek így ki?



A mensid picit későn jött meg,az én időmbe a legtöbb 12 éves már menstruált.

2018. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Hogy lenne már beteg mert 14 évesen vékony testalkatú!

Pont hogy egy fiatal gyereknek nem kellene elhízottnak lennie,mert annyit nyomnia mint egy felnőtt nőnek,mekkora darab lenne belőle 30 éves korára,ha már most 60 kg lenne.



Rengeteg fiatal fiú és lány vékony és csak a 20-as éveik közepén vagy végén kezdnek kicsit hízni.

2018. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!