Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas vérnyomás + menstruáció?

Magas vérnyomás + menstruáció?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom átlagban mindig 115/70 szokott lenni, úgy tudom ez normális tartományba tartozik. Ma megmért kíváncsiságból és 145/95 volt. Nem érzem magam rosszul, még a fejem sem fáj. De eszembe jutott, hogy most épp megvan és van is bőségesen... Lehet összefüggés a kettő között?

2018. márc. 11. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Végre valaki!:D

Mi vagyunk kevesebben,mert legtöbbeknek ilyenkor lemegy .De igen van ilyen.Én most probalom kivizsgàltatni.Alapból egész jó a vérnyomàsom.120/80àtlagban.De mensi idején megbolondul és van hogy 180-ig felugrik.De akkor màr rosszul vagyok.A legerősebb tehat 3,4.napon a legrosszabb!Gondolom valamelyik hormon felviszi!Nőgyogyàszati hormonvérvetelem volt.Az rendben.Sokat paràzok emiatt.

43/n

2018. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Megoldódott a problémàd?
2018. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valahogy elkeveredett a kérdés, nem láttam, hogy jött válasz :)

Azért az durva, hogy annyira felmegy. Eszembe sem volt a következő menstruációmnál megmérni, de most pont aktuális szóval ránézek majd néha :)

És igen, jól vagyok köszönöm. Nem volt semmi gond akkor sem, legalábbis nem éreztem semmit szerencsére. Aztán majd most meglátjuk mit mutat :)

21 éves vagyok egyébként.

2018. máj. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!