Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Behatolásnál erősen vérezni...

Behatolásnál erősen vérezni kezdek. Lehet felsértette a barátom a hüvelyem? Mennyi a gyógyulási idő?

Figyelt kérdés
Barátommal (óvszer nélkül) lefeküdtünk, viszont még be se rakta teljesen amikor erősen vérezni kezdtem. Pár perc múlva abba maradt és az elkövetkező pár napban sem véreztem, tehát biztos hogy nem menstruáció. Lehet, hogy nem voltam elég nedves és felsértette a hüvelyem? 4 nap múlva újra próbálkoztunk, akkor már síkosított óvszerben, de ugyan ez történt, ugyanolyan erős vérzéssel. Nem is szexeltünk, csak épphogy elkezdte berakni. Lehet, hogy még nem gyógyult be a seb es újra felsértette? Volt valakivel már hasonló? Van értelme ezzel elmennem nőgyógyászhoz?

2018. márc. 11. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Méhszájsebed lehet, vagy valami gyulladásod. Menj orvoshoz!
2018. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a bőröd szakadt fel. De szerintem menj el nőgyógyászhoz, nézze meg.
2018. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked nem alap, ha vérzel valamilyen testüregedből - ami nem menzesz - AZONNAL orvos?
2018. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy koze lenne a mehszajhoz, mivel ahogy irtam epphogy elkezdte berakni tehat a huvelyem bejaratanal tovabb nem jutott. Igy azt nem irritalhatta. Es 3., de alap, viszont ugy voltam vele hogy megkerdezem, ha massal is volt ilyen es lehet csak seb, nem fizetnek azert hogy elmondja nincs semmi teendom csak varni par napot amig begyogyul...
2018. márc. 12. 22:45
 5/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit mondott az orvosod?
2018. márc. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, ahogy gondoltam. Csak megserult a borom. Egy het mulva mar minden siman ment es azota is minden oke:)
2018. máj. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!