Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nem normális, igaz? Vagy...

Ez nem normális, igaz? Vagy igen? Nem akarok ezzel a kínos indokkal a házorvosomhoz menni, azt meg főleg nem, hogy apám megtudja! 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdek aggódni. Még nem szexelek, nincs, nem is volt még kapcsolatom. Viszont. Nem akarom, de sajnos a hormonjaim teszik a dolgukat, vagyis annak ellenére, hogy szűz vagyok, szeretnék szexelni, amit nem fogok bárkivel csinálni. Saját kezeimmel nem tudom magamat kielégíteni, ezért egy mondhatni segédeszközzel oldottam meg eddig, hogy érezzek is valamit, és ne legyen idegroncs.


Itt jön a de rész.



2 napja először csináltam durvábban, ami nemcsak külső izgatás volt. Akkor egy kisebb vér volt alattam, és utána is véreztem enyhén. Gondoltam oké, majd elmúlik, olvasgattam, hogy valakinek 2 napig is eltartott. Viszont ez már a harmadik napom, és még mindig olyan mintha menstruációm lenne!!! Aggódok, hogy valami bajom van. Tudom, hogy orbitálisan nagy gyö*ér voltam amiért tettem amit tettem. Csak nem akartam egy alkalmival a szüzességemet elveszíteni, erre saját magamnak lehet okoztam valami rosszabbat mint azt, hogy egy idegennel összefekszek.


Mit tegyek? Apámmal élek, anyám nincs jelen az életemben, ahogy a többi családtag sem, csak ketten vagyunk. Nem akarom és nem is fogok azzal elé állni, hogy "Bocsi apa, baromságot csináltam, egy totál másra kitalált eszközzel átszakítottam a szűzhártyámat és még mindig vérzek. Mehetek dokihoz?", ahogy a házidokim elé sem szeretnék ezzel menni, mert a miért kérdésre szintén ugyanez lenne a válaszom, csak a vágott verzió amiben nincs szia apa, és mehetek dokihoz rész.


Általában mindig megfontoltan cselekszek, ezért is idegesítő és elkeserítő ez a helyzet. Tudom, hogy enyhén szólva nem gondolkodtam, meg is érdemelném a kiosztó kommenteket, mégis örülnék, ha nem írnátok olyanokat... :(


16/l



2018. márc. 12. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagy eséllyel menstruálsz, és nőgyógyászhoz menj majd, ha kell, nem háziorvosi téma
2018. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is jó lenne tudni, mi volt az az "eszköz", mert nem mindegy, hoyg mi és milyen sérülést okozott.


Másodszor jelentkezz be egy nögyógyászhoz, hogy erösen vérzel, akkor kapsz azonnalra idöpontot. Oda egyedül is mehetsz, de ha netán apukád el akarna kísérni, akkor is az orvoshoz csak akkor mehet be veled - illetve a vizsgálat eredményét akkor mondhatják meg neki -, ha te ebbe kifejezetten beleegyezel.


Apukádnak meg elég, ha azt mondod, nogyógyßaszhoz kell menned. Ha esetleg rákérdez, akkor vérzési problémákat mondj neki.

2018. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha csak havibaj lenne. De mekkora rá az esély, hogy pont akkor jött meg? Nem ilyenkor szokott. :/
2018. márc. 12. 07:54
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
16 évesen simán lehet, hogy nem állt még be rendszeresen a ciklusod. A szűzhártya elszakadás után nem vérzel 3 napig. Nem tudom milyen eszköz okozhat több napig tartó vérzést, de szinte kizártnak tartom, hogy attól lenne.
2018. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ez menstruáció,de semmi nem 100%

(Amúgy nem ösztön lények vagyunk, de tuti leszel az a lány,aki azonnal rá fogja magát vetni a pasijára,ha lesz,de a szex nem kislanyoknak való)

2018. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha valami merev durva dolgot dugtál fel igen is megsérülhetett a hüvelyfal vagy a méhszáj'!


Nőgyógyászhozz menj! Ha van eszed magadba rakni ezközöket'-akkor légy elég felnőtt elmenni orvoshoz!


Ha koszos is volt az a "valami" akkor az egédz alfeled kaphat egy fertőzést vagy vérmérgezést! Nem játék!


( Mi volt az ezköz? )

2018. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na most olyan mintha tényleg csak havibajom lenne. Esetleg pár napot várok, hátha elmúlik?
2018. márc. 12. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem irtad hogy mi volt az.

De bármi lenne is azért csak érezted volna ha nagyon durván csinálod és felsért valamit.

Amúgy a faternak nem kell ezt elmondani, csak egyszerűen van ilyen bajod.

2018. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!