Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandra érdemes tamponnal...

Strandra érdemes tamponnal kimenni, vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék kimenni a strandra a párommal, de vérezgetek. Érdemes tampont felraknom, vagy inkább hanyagoljam a strandot?
2010. jún. 9. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért hanyagolnád? Tamponnal nyugodtan mehetsz.
2010. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért kár lenne kihagyni a strandot :-)
2010. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fertőzésveszély a tampon ellenére is fennáll! Zsinór kilóg és a hüvelybe belemegy a strand vize. Én csak tengerbe mentem be így. A sós vízben nem terjednek annyira a kórokozók.
2010. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is érdemes így tamponnal vízbe menni, ha most jöttem ki egy hüvelygombából?
2010. jún. 9. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ebben az esetben kerüld inkább a fürdést. valószínűleg a hüvelyed természetes védekezőképessége nem olyan erős mint normál esetben, könnyebben összeszedhetsz a strandon valamit
2010. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el tamponnal de csak napozz, tekintve h most lábaltál ki a betegségből
2010. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha hüvelygombád volt, nem szabad tampont használnod! Csodálkozom, hogy nem mondta az orvosod. Nekem mindig felhívta erre a figyelmemet.
2010. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!