Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izomláz szerű fajdalmat érzek...

Izomláz szerű fajdalmat érzek a hátam baloldalán. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A tünetek 2 hete kezdődtek akkor nem vettem komolyan..gondoltam csak izomláz de majd elmulik..azota egyre erőssebben fáj már az egész balfelem ..ugyanolyan fájdalom van a karomban es már oda vagyok kerülve hogy szinte mozogni sem tudok. Nagyon pánikolok hogy komoly problémám lesz belőle. Orvoshoz nem tudok menni mert osztálykirándulason vagyunk és a tanárok nem vesznek komolyan .szállásra sem engednek vissza hogy legalább pihenjek ès tényleg nincs lehetőség arra hogy megnézetessem orvossal. Majd 5nap mulva de felek h addig valami nagy baj lesz (szívinfartus) ....kérlek nyugtassatok meg! (Bocsi a helyes íras hibak miatt)

2018. márc. 14. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefonáj a szüleidnek! Nem értem, hogy a tanár miért nem visz el orvoshoz?
2018. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. De ő se veszi komolyan . hazaküldött. (Felírt egy fájdalom csillapítot) Pedig érzem hogy ez nem csak egy egyszerűhátfájás hanem komolyabb. Nem tudom mi tévő legyek
2018. márc. 21. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!