Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Három hete késik a havim, de terhes nem vagyok, ugyanis 3 tesztem is negatív lett, viszont a melleim megnőttek, feszülnek és fájnak. Fehér folyásom van, néha-néha enyhén fáj a hasam alja, bár ez lehet attól is, hogy bemesélem magamnak, mert várom, hogy megjöjjön,de ezen kívül semmi. Normális, ha kimarad egy hónapban? Nekem ez azért fura, mert még soha nem maradt ki.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?

Negatív válaszokat nem kérek, googleon is utánna néztem, de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is!



2018. márc. 14. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszeri alkalom,akkor nem kell neki különösebb jelentőséget tulajdonítani.

Ha 2-szer marad ki,akkor azért nem árt,ha meglátogatod a dokit.

Antibiotikumot nem szedtél mostanában?Nem voltál felfázva,sem?

2018. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot szedtem, de akkor már késett, amikor nekikezdtem szedni. Felfázva meg hát nem hiszem, hogy voltam, nem vettem észre.
2018. márc. 14. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

De akkor beteg is voltál.Ha gyulladás volt a szervezetedben,attól is késhet,ráadásul még antibiotikum is szedtél.

Simán késhet ezek miatt.

2018. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen sokat? Már pár napja nem szedem a gyógyszereket, helyre is jöttem, de még mindig semmi :(
2018. márc. 14. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés az pms tünet.Meg fog jönni,csak késik,ne aggódj.
2018. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A mellem már azóta a fáj, amióta megkellett volna jöjjön.

Ilyen még soha nem volt, kicsit megijedtem.

2018. márc. 14. 22:26
 7/7 anonim válasza:

Amikor meg akar jönni nekem akkor szokott fájni a mellem,illetve duzzadt :)

Nekem is szokott sokat késni,ne görcsölj rá,mert akkor még többet fog késni.Nekem a stressz miatt késik.

2018. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!