Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba után mi lehet ez?

Hüvelygomba után mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. Két hete hüvelygombám volt ami canestennel kezelve 3-4 nap alatt el is tünt, azt hittem minden rendben. Múlt csütörtökön, az ovulációm napján megujjazott a barátom és véres váladék jött belölem. Másnap a folyásom is véres/barnás volt. Azóta minden rendben és nem is voltunk együtt. Kérdésem: menjek el orvoshoz, vagy már nyugodtan legyünk együtt újra? És valaki valami magyarázatot tudna erre?:)
2018. márc. 14. 15:27
 1/6 anonim válasza:
Én biztos ami biztos alapon megnézetném egy szakorvossal. Lehet, hogy eleve nem is hüvelygombád volt!?
2018. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ujjával, körmével megsértette a nyálkahártyát és az vérzett. De akár a kúp is felsérthette. Ha jól emlékszem a Canesten nem túl áramvonalas és kemény is.
2018. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam a méhszájseb is okozhat szex utáni vérzést!

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom még. Jövö héten a biztonság kedvéért elmegyek orvoshoz. És erre én is gondoltam hogy felsérthette, de akkor még másnap is elöfordulhat ez a veres folyas?

2018. márc. 14. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
ovuláció is okozhat barnásabb vérzést(közti vérzésnek hívják). biztonság kedvéért azért menj orvoshoz, hogy tutira elmúlt a fertőzésed vagy ha más van a háttérben akkor is ki fog derülni.
2018. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megsérthette a méhszájat körömmel, és gyulladás lehet.
2018. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma amikor együtt voltunk már nem volt semmi, de jövöheten amugy is iratok fel fogamzasgatlot es megkerdezem.

Koszonom a valaszokat!:)

2018. márc. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!