Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sírásnak van köze az ovuláci...

A sírásnak van köze az ovulációhoz?

Figyelt kérdés

Kb. most vagyok abban az időszakban(a folyásom ilyenkor mindig ugyanolyan), és ma rámjött egy brutális bőgésroham. Csak úgy. Meg ilyenkor mindig nagy a szexuális étvágyam, és pl amiatt kezdtem el bőgni, hogy a barátom nem akart kielégíteni. Nem akartam emiatt sírní, egyszerűen csak feljött belőlem. Pedig ez inkább akkorra jellemző, mielőtt meg kell jönnie.

Bár nem tudom, ilyenkor is van, hogy sírós vagyok. A kettőnek lehet köze egymáshoz?

Igaz, az utóbbi időben voltak családi problémák is, de nem hinném, hogy az most így kijött volna belőlem.


2018. márc. 14. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze,a hormonok 1000-rel dolgoznak ilyenkor is. Én menstruáció előtt szoktam bőgni a vígjátékokon is.
2018. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A női szervezetben a hormonok havi hullámzást mutatnak, az agy érzelmi működését a hormonok alapvetően meghatározzák ezek természettudományos tények.
2018. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!