Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kevés menstruációs...

Nagyon kevés menstruációs vér? O. o

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy szeptemberben volt utoljára szex a barátommal. Októberben megjött utána a menszeszem... majd utána legközelebb csak januárban. Viszont januárban, februárban, és most márciusban is napra pontosan jött meg. Az előző két menstruaciónál is jóval kevesebb vér távozott mint ami régebben jellemző volt.

Most meg egyenesen nagyon minimális a vérzésem.

Mint már mondtam, fél éve nem szexeltem. De mégis aggódok.

Azt tudni kell még hogy nyáron (asszem július elején) óvszer szakadás miatt 72 órás tablettát is vettem be.

Terhes gondolom nem vagyok ha fél éve nem volt semmi és terhességi tüneteket se produkálok.


A kérdés az lenne hogy milyen okokból kifolyólag lehet ez hogy menstruálok de nagyon keveset?



A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 14. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a nagyon kevés? Pár csepp vagy csak kevesebb mint szokott?
2018. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát inkább a kevesebb mint szokott.

Bocsánat a részletezésért csak nem nagyon volt még ilyen... szóval hogy a betéten így csak egy csíkban így nyomot hagy... de leginkább akkor látom hogy menstruálok amikor mosdóban vagyok és pisilek és látom hogy véres a wc papír. Meg ilyen kicsit darabos is a vérzés... szagra és állagra se tűnik másnak. Csak tényleg 90% kal kevesebb kb :/ és ez igy elég riasztó :(

2018. márc. 14. 23:34
 3/5 A kérdező kommentje:

És még annyit fűznék hozzá hogy színre is pirosas azzal sincs baj.



Elképzelhető hogy azért ilyen gyenge a vérzésem mert a menstuációm előtti napokban hatalmas stressz ért engem? :/

2018. márc. 14. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás az oka szerimtem. A kimaradas is amiatt lehetett, hiszen egy nagy adag hormon.
2018. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

ment a zöld kéz :)

2018. márc. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!