Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális fehér váladék folyása...

Normális fehér váladék folyása a hüvelyből?

Figyelt kérdés

Mindig is folyt valami, ezért használok tisztasági betétet. De nem tudom, hogy ez normális-e. Nekem nincs anyukám így nincs kitől megkerdeznem. Normális, ha mindig van hüvely váladékom? Fehér színű és szagtalan.


Félek így lefeküdni valakivel.



2018. márc. 15. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás egy természetes folyamat a nőknél,minden nőnek van,van akinek minden nap,van akinek több,másnak kevesebb.A fehér folyás kamaszkorban 9-14 éves kor körül jelenik meg és hüvely tisztulását szolgálja,fehér színű,színtelen vagy halvány sárga lehet,és pici szaga van
2018. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. Fehérfolyás a neve, és ez tisztítja a hüvelyt, valamint véd a fertőzésekről.
2018. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudtam mitől van egy de akkor megnyugodtam, hogy nem fertőzés.
2018. márc. 15. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy normális, mivel a hüvely nyálkahártya, ezért nem várható el tőle, hogy csontszáraz legyen. Akkor van baj, ha kellemetlen szaga van és többször kell bugyit cserélned, annyira ázol.
2018. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!