Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A detralex tablettát, aranyér...

Timici_timicike kérdése:

A detralex tablettát, aranyér esetében a fájdalom megszüntetésére adják vagy miben segít?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy érfal erösitő, de az aranyér esetében konkrétan miben segít?A gyógyszerész azt mondta min.5 nap egy kúra.Tovább is lehet szedni?
2018. márc. 15. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azert is 'masmilyen' gyogyszer, mert akar eleted vegeig is szedheted. Igen, erfal erosito, h kemenyebb szekletnel ne legyen gond, es a kiujulas/rosszanbodas elkerulese vegett.
2018. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem tudom mennyi hatóanyag lehet benne, csak mert a betegtájékoztató szerint aranyeres roham esetén napi 6 tabletta, délbe 3, este 3.Az azért elég durva, ebből gondolom, h megmérgezni tuti nem fog :D

2018. márc. 16. 11:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Én persze csak a napi 2öt szedem.
2018. márc. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!