Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha menstruáció...

Az normális, ha menstruáció közben szünetel a vérzés?

Figyelt kérdés

Már máskor is észrevettem, hogy amikor menstruálok, fél napokra (de olyan is volt, hogy egy napra) teljesen leáll a vérzés. Nincs semmi.

Aztán pedig újraindul.

Ez általában így megy 2-3 napig.

Most is: 3 napig megvolt rendesen, és ma meg tegnap csak délután pár óráig volt. Most megint nincs semmi.


Ja és amúgy is elég rendszertelen, van amikor hónapokat kimarad.

14/L


2018. márc. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Igen, teljesen normális, főleg így az elején. Nekem lassan 8 év menstruálás után is van, hogy több órára enyhül a vérzés, aztán újra elkezdek vérezni, ha görcsölök.


L/20

2018. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagy túl vékony? Az nagyon bekever.


De még csak pár éve lehet menstruációd, ilyenkor ez még normális.

2018. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Normális.

Az is, hogy még nem állt be és kimarad időnként, meg rendszertelen.

Az is normális, hogy nem minden nap és nem egész nap vérzel ugyanúgy. Nekem pl. éjjel szinte semmi sincs. Ami egyébként nem azt jelenti, hogy nem vérzek, csak nem jön ki. De ahogy reggel felkelek, akkor már dolgozik a gravitáció és kijön.

2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31 vagyok 12 eves korom ota menstrualok. Nekem is ilyen megjon elall, pecsétel,aztán nagyon megjon igy eltart vagy 8- 10 napig..de egeszseges vagyok,van akinek ilyen azt mondtak. A rendszertelenseg pedig pár ev és beall nyugi.
2018. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mostmár megnyugodtam, hogy akkor normális.

Ment mindenkinek a zöld kéz.

2018. márc. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!