Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövőhónapban megyek nőgyógyász...

Jövőhónapban megyek nőgyógyászhoz, de még szűz vagyok, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Már 24 éves vagyok, tudom, fura már ebben a korban, hogy nem voltam még senkivel, de így alakult. Viszont egyfelől elég idő is vagyok már, másfelől nem túl kellemesek a mensiim, sajna az emésztésemre igen csúf hatással vannak a hormonok, aminek hatására úgy begörcsölök néha, hogy majd megpurcanok.

Voltam már egyszer nőgyógyásznál, de az akut probléma volt, mirigygyulladás, akkor nem volt mintavétel vagy bármi egyéb.

Hogy történik a vizsgálat egy szűz esetében?

A másik aggodalmam, hogy nőhöz kaptam időpontot, ami furán hangzik. Melyik jobb?


2018. márc. 17. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 24 évesen ígyis úgyis csinál rákszűrésr, a vizsgálat ugyanúgy zajlik mint egy nem szűz nőnél. Csak óvatosabb lesz remélhetőleg, egy ujjal vizsgál és kisebb kacsát fog használni.
2018. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Örülj neki, hogy nőhöz mehetsz!

Én is ahhoz járok már kb 10 éve, magánban, és nem is tudom elképzelni hogy egy idegen pasi turkáljon ott bennem. -az esetleges megjegyzéseire meg gondolni sem akarok.

2018. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Örülj neki - vagy ne.

Engem egyszer vizsgált meg nő, de azt hittem, fejbe rúgom, úgy fájt, pedig sima szűrés volt.

Aztán mikor mondtam, hogy óvatosabban még hozzámbxta, hogy mit nyávogok, tudja, milyen érzés.


Férfi SOHA nem nyúlt hozzám feleannyira durván sem.

2018. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen közöld hogy még szűz vagy és azzal hogy még szűz vagy nincs semmi baj,még mindig jobb mint hogy 14 évesek már keményen kezelgetnek,ahhoz van eszük,máshoz meg nincs.



Én női orvoshoz járok és nekem sokall kényelmesebb hozzá menned,nő előtt kevésbé ciki levetkőznöm,mint férfi előtt.Semmi fura nincs benne,sok nő női orvost keres.


Az orvos mindig beszélgetéssel indít majd megkér menj át az ágyhoz,ott alul levetkőzöl(nadrág,cipő lekerül,zokni marad)ágy végébe fenékkel lecsúszol,lábtartókra teszed a lábad és az orvos egy ujjal a hüvelybe nyúl,ez lehet kellemetlen érzés lesz és közben a másik kezével a hasad végig nyomkodja majd kihúzza a ujját a hüvelyedből és egy szüzekre kifejlesztett kacsát fog majd a hüvelyedbe helyezni(kisebb,rugalmasabb) és sejt mintát vesz.

2018. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el, hogy szűz vagy. Azt is kérdezheti, hogy használtál-e tampont? Ha igen, akkor meg tud vizsgálni. Ha még nem használtál, akkor nem vizsgál meg szerintem. Hasi ultrahangra elküld, és vérvételre.
2018. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
No, hat csinalt egy UH-t, es annyit javasolt szedjek fajdalomcsillapitot, vagy esetleg ir fel fogamzasgatlot, ha szeretnem.
2018. ápr. 3. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
és ugye kedves volt nő létére?
2018. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég fiatal volt, és kicsit lenézőnek éreztem azzal kapcsolatban, hogy szűz vagyok ennyi idősen, vagy, hogy szűzen orvoshoz megyek. De most kicsit elbizonytalanodtam. Mármint, akkor tényleg nem szükséges a vizsgalat (rákszűrés, egyebek) míg el nem vesztem a szüzességem?
2018. ápr. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!