Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Masculan óvszer vélemény?

Masculan óvszer vélemény?

Figyelt kérdés

Nemrég fekudtunk le először parommal( kb 1honapja de azóta már voltunk úgy együtt) és szeretném meglepni, hogy egyszer atmegyek es viszek neki egy csomaggal.

Vagy aki tapasztaltabb az melyiket ajánlja?😲😊



2018. márc. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy hónappal ezelőtt és azokon az alkalmakon is használtatok óvszert, amit biztosan a barátod vitt.

Szóval olyat vigyél, amit használtatok, biztosan azt preferálja. :)

2018. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, jó ötlet köszönöm:)

(Használtunk😇)

2018. márc. 17. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi gond vele. Sok szexhez felesleges a meregdraga durex meg lifestyle hiszen akkor egy vagyont rakoltenetek. Ha rendesen hasznaljatok mindegyik jo. Olvsobb kategoria meg a preventino, azt hiszem ez a neve, rossmann sajat markas, de ez is jó
2018. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
LifeStyle... de am nem rossz a masculan. Nekem a LifeStyle ingyen van a melóhelyről, vagonszámra hordom haza, ezért ezt nyűzzük.
2018. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!