Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Sose tapasztaltam...

Ez mi lehet? Sose tapasztaltam még ilyet.

Figyelt kérdés

Marcius 15-en megjott 21 napra, legalabbis ugy tunt: pisilesnel sotetpiros vert toroltem egy kb 10 forintos nagysagu verdarabbal egyutt. Tampont tettem be. Estere a tamponon elhanyagolhato mennyisegu ver lett, szine tisztan vettem ki. Ejszakara csak t.betetet raktam, reggelre tiszta maradt, igy hagytam napkozbenre is. Napkozben ereztem, mintha aznek el. Megneztem, es nagy foltban atazott a betet es a bugyim is, de szintelen, kisse nyalkas nedvessegtol. Szombaton ugyanez.

A ciklusaim 21-26 nap kozott vannak. Volt mar ilyen, hogy koran megjott, egy napig vereztem, aztan par napig semmi, es utana jott meg rendesen, de ez az atlatszo valadek meg sose jelentkezett.

Eves kontrollra most tavasszal megyek, ott meg fogom emliteni a dokinak.

Gold lily spiralom van 3 eve, nem szultem. 2015-ben volt loop conizatio mutetem, amivel egyutt teljes eü kaparast is csinalt a doki (huvely, méh).



2018. márc. 18. 10:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!