Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy más oka...

Terhes vagyok vagy más oka van? Többi lent

Figyelt kérdés
Meghiztam, de sokat is eszek és erre is van esély, de nem is ez miatt figyeltem fel hanem a melleim miatt. Először kicsit megnőttek úgy voltam vele hogy ahh hiztam ezért a melleim is kicsit, de most ahogy megnéztem tükörbe azt kell mondanom hogy óriási és nem tudom eldönteni. Persze venni fogok tesztet, de csak másnap reggel birom megcsinálni és azt kell mondanom, hogy nagyon félek, mert nem szeretnénk a barátommal gyereket. Ezért a kérdésem az is lenne hogy mi más oka lehet annak, hogy ennyire megnőltek melleim? Bocsánat ha valamit értelmetlenül fogalmaztam eléggé ideges vagyok.

2018. márc. 19. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom, hogy honnan tudjuk? Majd a teszt megmondja.
2018. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés információ. Csinálj tesztet, az megmondja. Ha védekeztek rendesen, akkor nem hinném, hogy terhes lennél. Valószínűleg csak híztál.
2018. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!