Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már szőrös vagyok mennyi...

Odett09 kérdése:

Ha már szőrös vagyok mennyi idő mèg az első menstruációmig?

Figyelt kérdés

12èves leszek április elejèn,48 kg,155 cm (körülbelül),lent kb. 5 hónapja szőrösödik, a hónaljam pedig nemrègóta (lehet 1 hónapja),fehér folyásom 4-5 hónapja lehet, és vègig olvastam minden oldalt de nem tudom meg mindig: Ha már van szemèremszőrzetem akkor mennyi idő van mèg az első menstruációmig?

Kérlek segítsetek mert ha 6 hónap akkor nincs már sok időm :(

Előre is köszönöm!



2018. márc. 19. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Lehet egy hónap. lehet akár egy év is, nem lehet megmondani. Viszont a súlyodra légy szíves, figyelj oda, mert nem kevés...
2018. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem azt mondták hogy ez a súly teljesen normális mert elvileg 12 évesen 50-52kg kèn lenni ,viszont rajtam ez tényleg nem látszik (csak a mérlegen)
2018. márc. 19. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Akkor oké. Csak mert én 25 centivel magasabb és 10 kilóval nehezebb vagyok, de nem vagyok sovány. Más a felépítésed.
2018. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is nagyon soknak találom csak nem látszik :) Viszont köszi a válaszod :)
2018. márc. 19. 18:23
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha mègvalaki erre jár és talán tudna mèg több választ vagy tanácsot az akkor kérjem írja meg :)
2018. márc. 19. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Változó. Én már 10 évesen menstruáltam. De hogy mennyi idő telt el a szőrösödés és a menstruáció kezdete között azt sajnos nem tudom megmondani.
2018. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mi sem tudhatjuk. Én is nagyon vártam, de nem azért mert húdejo gondolom te se, hanem hogy túl legyek rajta, és ne kelljen ez miatt aggódnom. A biztonság kedvéért azért mindig legyen nálad minimum 1 betét
2018. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem 3 hónapja jött meg. Lent kb 1 éve szőrösödtem, hónaljon meg még most is kevés van. 167 cm vagyok, és 47 kg, 13 éves. Mindenkinek megvan a saját dàtuma, ahogy én szoktam hívni. Remélem segítettem valamit, és azt tanácsolom mint mindenki, hogy a biztonság kedvéért mindig legyen nálad betet, főleg ha hosszabb távra utazol ők osztálykirándulás vagy stb.
2018. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm mindenkinek.

#7 Igen,èn is azért várom,hogy túl legyek rajta ès,hogy ne kelljen idegeskenem,hogy milyen ciki helyzetbe tudnák kerülni ha èppen nem vettem èszre(hogy épp most jött meg).Viszont ezek a veszélyek azután is maradnak,hogy megjött csak annyi, hogy ha odafigyelek rá s rendszeresen cserèlem a betétet akkor valószínű nem ázok majd át.

2018. ápr. 11. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:

:D

Akkor fog csak igazán kezdődni az idegeskedés, ha megjön. Merthogy több, mint valószínű, hogy először nem lesz rendszeres. Sőt, sokan vannak, akiknek még később sem az, vagy legalábbis nem teljesen. Úgyhogy szerintem felesleges ezen görcsölnöd, ha van nálad betét mindig, akkor nem lesz baj.

2018. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!