Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete késik a menszeszem!...

Két hete késik a menszeszem! Ma voltam nőgyógyásznál és elvileg egy kis ciszta van a petefészkemben. Akkor ettől lehet az hogy fáj a nunim és az alhasam? Nem adott rá semmit és nem is mondott semmit.

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miért nem a nőgyógyászodat kérdezed ilyenkor? Nem mondott semmit... Akkor kérdezz.
2018. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mondott semmit és vissza se rendelt akkor valószínű azért, mert lényegtelen, mivel kicsi. Sok nőnek van cisztája, amit az orvos el tud dönteni hogy kelle ekezelni vagy sem, esetleg műteni. Viszont az elég érdekes hogyha panaszokat okoz és nem foglalkozik vele. Nekem anno az egyik nőgyógyászom állandóan hasi uh-zott, hogy ameddig azon nem látszik biztos semmi baj, nem lehet olyan nagy hogy fájjon, elmentem hát másik orvoshoz, azonnal hüvelyi uh, mert nem lehetett valóban tapintani, és láss csodát, apró ciszta ami rossz helyen volt, műteni is kellett. Hát ennyit rólam, ha panaszokat okoz javaslom neked is az orvosváltást!
2018. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!