Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 hüvelytablettától...

Klion D 100 hüvelytablettától kívülről viszket iszonyúan ez természetes? Többi lent

Figyelt kérdés
Napközben már nem viszket olyan szinten mint esténként, de már eléggé kikezdte, azt vettem észre, hogy kívülről ég magától, valószínűleg azért mert hajnalban azon kapom magam, hogy dörzsölöm, és az 5. tablettanal is viszket egyből amint felhelyezem. Tehát természetes, hogy kívülről viszket vagy a hüvelyemben kellene éreznem a hatási viszketést?

2018. márc. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez rohadtul nem természetes. Nem is értem miért használtad ha ég és csíp. A Klion amúgy is erős, én is szoktam érezni de nem ennyire.
2018. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért használom mert sok mindenkinel viszketést okoz, és elég erős viszketest valakinél, de nem tudom hogy kívül vagy belül.. az égés az már attól van mert kidorzsoltem mikor hajnalakban arra ébredtem fel.
2018. márc. 21. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
De viszketni se viszkethet annyira hogy szinte véresre vakard. De te tudod, akkor használd tovább.
2018. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha valaki meg latna ezt a posztot kesobb.

Erdemes elolvasni a mellekhatasokat es velemenyeket mert fel van tuntetve hogy eget es viszketest okozhat!

Az egyik oldalon az online velemenyezok uzenetet osszesitettek es irtak, hogy sok no visszajelezte ezt a ket mellekhatast

2018. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miculi111 válasza:

Sziasztok a harmadik napja használom ezt a kupot és két napja éget miutan fel helyezem! Be kentem most canestenel kicsit el mulott de most csíp holnap már nem használom mert nem kellemes és itt is olvastam meg a tájékoztatóba is hogy mellékhatásai ez a kettő lehet égés viszketés további irritácio..

Figyeljen nagyon oda mindenki mert ez egy nagyon erős valakinek hasznos gyógyszer de aki kicsit is érzékeny főleg ott annak nem a legjobb!

2018. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!