Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én nem érzem magam...

Csak én nem érzem magam kellemetlenül a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, sajnos 15 éves koromtól kezdve járok, mert volt/van problémám olyan téren. Az osztálytársaim most kezdtek el járni, és mindenki mondja hogy mennyire izgul, milyen ciki, kellemetlen stb, viszont én soha nem éreztem annak, pedig férfi orvosom van. És most itt nem az van hogy “hozzászoktam”, mert az első alkalom előtt nyilván igen, de utána cseppet sem szorongtam, tök természetesnek vettem a dolgot, nem izgultam. Normális ez hogy nem érzem teljesen kiszolgáltatottnak magam? Vagy csak azért van ez mert megbízom az orvosban?
2018. márc. 20. 19:45
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem sincs gondom a nogyogyaszati vizsgalatokkal, tok mindegy idos fiatal ferfi vagy no.

Tudom hogy hibatlan az intim higieniam es azt is hogy nem szexualis indittatasbol matatnak, hanem mert muszaj orvosi indokbol, igy nem is zavar, nem feszelyez.

2018. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen van,más meg más.


Hát én természetesnek nem tudom venni a dolgot,nekem a természetes a fogmosás,a fürdés,a munkába járás,boltjárás,evés,ivás stb.,:-)de nem az hogy szétterpesztett lábbal ott kell feküdni,és a legintimebb testrészedet kukkolja és benyúl a hüvelyedbe valaki majd a kacsát is beteszi.Nem mondanám hogy kellemes érzés,vagy hogy semmit sem érzek,mert nem igaz.


Pedig rendes az orvosom és nő és magán rendelésre járok ahol asszisztens sincs,hogy a vizsgálat is diszkrét legyen,ne legyen közönség,más ember az orvoson kívül aki közben látna.


Eleve én szégyenlős vagyok és én bizony érzem a vizsgálatot,már alsós koromba anyám se mászkálhatott be hozzám ha öltöztem vagy vetkőztem,mert zavar.


Az hogy nem feszengsz azzal semmi baj nincs,de a legtöbb nő igen is izgul,és kellemetlen neki az érzés is hogy le kell vetkőzni és sokaknak a vizsgálat is.


Pedig mint írtam jó orvosom van,nő,de nekem nem ez az élethelyzet a természetesen.Ez egyáltalán nem természetes helyzet.A minden napos dolgok a természetesek számomra,nem az orvoshoz járás,intim vizsgálatok,

2018. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én sem idegeskedek rajta :D
2018. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is viszonylag fiatalon voltam először dokinál, és annyira hat meg a vizsgálat, mint egy könnyed vásárlás a zöldségesnél. Pedig nekem is férfi dokim van. Szerintem ez teljesen normális.
2018. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak te vagy ezzel így. Én is :)
2018. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én előre kínlódom egy csomót, ott semmi bajom, utána boldogság.

De én mindenre ráparázom és halogatok.

2018. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én sem, jó orvosom van, megbízok benne, normális és minden kérdésemre válaszol, vizsgálat közben meg beszélgetünk.


Először féltem, de ez a doki egy főnyeremény :)

2018. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok szégyenlős,úgyhogy nem okoz problémát. Simán letudom. De a fogorvostól rettegek :)
2018. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Off:


Ercsyynek üzenem,hogy privát rendeléseken sok helyen nincs asszisztens vagy normális privát rendelésen,ahol van is asszisztens,az egy elkülönített(függönnyel vagy paravánnal elválasztott) helyen ül,nem lát a vizsgálóba.Tehát valami úton-módon a vizsgálóágy el van különítve,úgy van kialakítva,hogy ne lássanak oda.

Pont ezért járok privátba.

2018. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!