Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fluomozin. Mi a vèlemènytek?...

Fluomozin. Mi a vèlemènytek? Használt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Hüvelygyulladásom van. Az orvosom eddig Betadine hüvely kúpot mondta,hogy használjak illetve Bepanthen plus kenőcsöt.

Ez nem használt ès ugyan úgy panaszaim fenn állnak.

Most Fluomozin hüvelytabbletta van plusz Lactacid Pharma intim mosakodó.

Mi a vèlemènyetek erről a hüvelytabblettáról?


2018. márc. 21. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon használt,csak enyhìtette. Remélem neked beválik.
2018. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh... Hát remènykedem mert már nem állapot ami most van 😢 hetek óta ezzel küzdök...szavaidból gondolom,hogy neked is volt/van ilyen gyulladásod..

Ha nem vagyok tolakodó meg kèrdezhetem,hogy neked elmúlt már? Ès ha igen mitől? Mit használtál?

2018. márc. 21. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem múlt el, de amint használ valami akkor írok. Kitartást neked is!
2018. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Át èrzem a helyzeted sajnos 😳Előre is köszönöm szèpen! 😊

Neked milyen tüneteid vannak amúgy? Az az igazság,hogy nekem soha nem volt mèg ilyen gyulladásom csak mióta megszületett a picim... Nekem viszkető èrzès de van,hogy sokszor le tudnám magam marni,a szürkès szagos folyás van,ami kegyetlen büdös tud lenni párszor.Meg van,hogy fájt az együttlèt( azt gondoltam tünet mentes vagyok csak akkor próbálkoztunk).

2018. márc. 22. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!