Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szed valaki lamna fogamzásgátlót? Pozitív, negatív vélemény róla? Okozott valakinek valami komolyabb problémát?

márc. 21. 16:03  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem hanyagold. Pont a mai nap olvastam Facebookon, hogy egy 18 éves lány ebbe a fogamzásgátlóba halt bele. Tüdőembóliát kapott.
[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 21. 20:20 Privát üzenet
Sajnos bármelyik fogamzásgátlótól lehet tüdőembóliát kapni, ha hajlam van rá.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 21. 20:56 Privát üzenet
Asszonypajti nevű felhasználó válasza:

Kérdező, ne parázz az első válaszon. Bármelyik fogamzásgátló okozhat durva problémákat. Nyugodtan kezdd el szedni, majd látod, hogyan reagál rá a TE szervezeted.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 21. 22:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyen eredmények mellett elkezdhetem szedni a fogamzásgátlót? Az APC rezisztencia teszt 1.89 lett, megjegyzésben hogy Leiden mutáció elvégzése ajánlott, ami negatív. Erre a...
Nem rég kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Ma vettem be az első levél utolsó szemét. Viszont napok óta érdekes érzésem van, hányingerem is van. Csináltam 2 tesztet és mind2...
Milyen negatív hatása van, ha 1 héttel később kezdem el szedni a fogamzásgátlót?
9 napja múlt el a menstruációm. A mellbimbóim fájnak. Nem is fájdalom hanem inkább mintha ki lennének száradva. Csináltam tesztet is negativ lett, fogamzásgátlót is szedek. Mitől...
3 napja múlt el a menstruációm a megszokotthoz képest enyhébb volt de most megint véreztem valamennyire inkább erős barnásan mint pirosan. Ez gond lehet? Nemrég voltam...
Több éve szedek fogamzásgátlót. Idáig mindig rendesen megjött a menstruációm. A mostani nagyon kevés éppen hogy csak látszódik a barnás, alvadt vér. Rendszeresen élünk párommal...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu