Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megjött vagy épp vetélek?

Most megjött vagy épp vetélek?

Figyelt kérdés

A ciklusom 37.napjában vagyok és a barátommal pont peteéréskor voltunk együtt és volt egy kis baleset. Egy hete csináltam tesztet és negatív lett, de továbbra se jött meg. De már multhéten is végig görcsöltem. Ma nagyon erősen szúr, néha pedig erősen belenyilal majd görcsölök. Ma vettem egy tesztet mert reggel akartam tesztelni. Még sose volt ilyen hogy ennyire rosszul lettem volna. Szédülök nagyon, fáj a fejem, hőemelkedésem van, remegek. egy csepp vérfoltot találtam de az is alvadt volt. Aztán pisivel általába már megszokott jönni de seümi se volt. Most nagyon görcsölök még mindig. Reggel teszteljek?

Most akkor simán megfog jönni vagy ez vetélés? Valakinek volt hasonló? A segítséget előre is köszönöm.



2018. márc. 21. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok segíteni, de szerintem írd ki újra a kérdést a hozzá tartozó témába, mert most nem ott van! Akkor lehet hamarabb kapsz majd válaszokat!:)
2018. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg fog jönni, ezt így nem lehet megmondani. Lehet terhesség, és megerősödik. Csinálj tesztet, mert ha peteéréskor együtt voltatok, nagy az esély a terhességre.
2018. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán rástresszeltél azért van a görcs. Én is jártam így. Amúgy meg nem mindegy. Nem akartál gyereket....
2018. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Miert vagy biztos a peteeresed idopontjaban? Mindig pontos a menzid? Hany napos ciklusaid vannak?
2018. márc. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csináltál tesztet? mit mutat?
2018. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett. :) köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!