Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszan tarto menstruacio?

Hosszan tarto menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg sose fordult elo velem ilyen ezert fordulok ide hatha valakinek mar volt hasonlo. Masfel hete jott meg a menstruaciom. Eloszor keddtol vasarnapig valami barnas ize urult kozepes mennyisegben (de csak pisileskor jelentkezett) vasarnap ota rendes verzes. Nem tul eros de mostmar sokallom kicsit. Hetfore van dokihoz idopontom, eddig mindig megjott rendesen, az utobbi 3 honapban kezdett meghulyulni csak de eddig sose tartott. Barna meg plane nem volt elotte. A dokim telefonon annyit mondott - mivel panikbeteg vagyok es gyogyszerrel van kezelve - h vmi hormonzavar lesz. De kicsit ijeszto a dolog. Esetleg masnak is volt mar hasonlo?



2018. márc. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nekem 2 hétig tartott.

Az első héten ez amit mondtál, csak pisilésnél, második héten rendes vér, de egy idő után elmaradozott és délután négytől indult be.


PCOS-t találtak nálam akkor.

De ne aggódj, lehet hogy csak a progeszteron szinted csökkent és attól van.


Úgyis mész nemsokára és kiderül.

Lehet hogy elküld a doki laborvizsgálatra ahol megnézik a hormonszintedet.

2018. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy ez a bajod, mint nekem volt. Hasonló tüneteim voltak, és kiderült, hogy miómám volt, plusz PCO-t is diagnosztizáltak. Hozzáteszem, hogy csak a fizetős doki jött erre rá. Az SZTK-s doki homeopátiás cseppeket írt fel, és az ultrahangon sem látott semmit. Neked jobbulást kívánok, reméljük nincs nagy bajod.
2018. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazandibol mult honapban felirt a pszichiater antidepit, felet bevettem akkor mult el 3 napja, estere megjott tole. Akkor abbahagyatta velem a nogyogyasz, mondta, h el fog mulni, igy tortent, 2 nap mulva el is mult. De a PCOS-nek is orulnek -.- a haziorvosom egy rakat szerencsetlenseg, magan ultrahangon kellett rajonnom, h a pajzsmirigyem nagyon pici es mivel a TSH eppen hataron belul van ezert nem hajlando elkuldeni tovabbi vizsgalatokra. Amugy a PCOS-nek kb minden tunete megvan
2018. márc. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!