Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyengeséggel, ájulással járó...

Gyengeséggel, ájulással járó rosszullét után kivizsgáltattad magad?

Figyelt kérdés

Rögtön az első ilyen rosszullét után elmentél orvoshoz vagy akkor, amikor már többedszer történt hasonló?

Háziorvost vagy szakorvost kerestél ezzel a problémával?


19L



2018. márc. 23. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert tudtam mitol lett, tettem ellene, azota is teszek , es ujabban semmk bajom.
2018. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eszméletvesztéssel járó ájulást mindenképp meg kéne nézetni, háziorvosnál kezd, majd ő tudja a folytatást.
2018. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár alkalom után megnézettem. Szakorvost kerestem. Csak annyi a gond, hogy az amúgy is alacsony vérnyomásom még alacsonyabb lesz, ha vért látok. Így elég egyszerű elájulni.
2018. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szenes43 ***** válasza:

Egyszer lecsúsztam a székről A PC. előtt ültem.Mentő,kórház,Ekg, röntgen,reflex vizsgálat,néhány napi megfigyelés és hazaküldtek.

Legközelebb hajnálba WC.-re menet rázuhantam az ülőkére,majd elterültem a WC.-előtt. Háziorvos,ismét kórház bel.3. vizsgálatok,24órás vérnyomásmérés majd hazaküldtek.

2018. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásom van,volt,hogy elájultam és előtte hánytam is olyankor 75(!) volt. Sok vizet kell inni, amióta többet iszom nem fordult elő.
2018. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Huu én meg csak 14 vagyok, de többször voltam emiatt kórházba, de mostanság semi gond (lekopogom), csak akkor ha hosszab távot futok
2018. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!