Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a menstruaciom...

Viktorkinga kérdése:

1 hete késik a menstruaciom ma reggelre erős alhasi fájdalmaim keletkeztek és derélfájés is és láttam hogy a bugyimom rózsanínes fólyás van és nem olyan mint a menstruacio párromal kb 2 hete voltunk eggyütt Szerintetek baba vagy csak zavarok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Belédengedte-e?
2018. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neharagudj én normális kérdést vártam nem rágalmazást, h ne akudjak ki fog belolem jonni a gyerek hanem h lehet e baba!! Észkombány
2018. márc. 23. 13:15
 3/3 anonim válasza:
Szia, nekem is kesik a menstruaciom elege sokat, marciusban jott meg utoljara 1 het kessesel azota semmi. Es terhes sem vagyok csinaltam tesztet es negativ. De nagyon sokat olvastam es egeszsegtelen etkezes miatt is lehet ez. Sok stressz. Vannak tuneteim de nem jon meg. Probaltam voros bort inni es egy csomo mindent kuprobaltam es csinaltam, hogy legyen verem.. de semmi.
2018. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!