Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lett már valakinek baj a...

Lett már valakinek baj a Tőzegáfonya kapszulától?

Figyelt kérdés

Olvasok itt mindenfélét, hogy aki csak megelőzésre szerdi, inkább árt mint használ, meg függőséget okoz, és ha végigszedtük , és elfogy , előhozza a tüneteket ...


Tapasztalatok ?



2018. márc. 24. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora hülyeségeket hol olvasol?! A tőzegáfonya egy gyümölcs. Vagy szerinted mondjuk a narancstól is lehet függeni? Nagyon jó dolog a tőzegáfonya, szedjed nyugodtan.
2018. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Szedtem egyszer, de többet nem kérek belőle, köszönöm. Orvos javasolta, atb kellett volna még egy dobozzal, nem "gyümölcs". Túl éltem, a szervezetem küszködött, küzdött, talán még februárban is. Olyan szintem voltam telve a tőzeg kapszulával, hogy még 1 hét múlva is azt böfögtem fel miután már elfogyott. Hatni nem hatott, mert olyan mintha az izmaim is megsínylették volna azt a megfázásos, felfázásos időszakot.
2018. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg is fogadtam, hogy annak a szakrendelésnek többet a tájára nem megyek, ahol ezzel a sz..rsággal, gondolta, hogy kezel. *
2018. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
ne hülyeskedj mar!!!olyan nincs h előhozza a tüneteket, max visszajön a fertözesed, és antibiotikum kell. ennyi.
2018. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elmúlt a tőzegáfonya kapszulától a felfázás, pedig súlyos volt. Állandó vizelési ingerem volt. Emelt adagban szedtem 4 db kapszulát napi 3 alkalommal. Ittam medveszőlőlevél teát is naponta egyszer. Körülbelül 3 nap alatt teljesen helyre jöttem. Sok kamilla teát kell inni, és vizet. Ez nem okoz függőséget, nincs mellékhatása. Ez tényleg egy gyümölcs.
2018. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy értem a függőséget, hogy a szervezet igényelni fogja ha abba marad a hirtelen 1 hónapos kúra . Ezt egy orvosi cikkben olvastam . Ki kíváncsi a linkre ?:)
2018. márc. 24. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem lettem függő, az biztos. Vannak ilyen befolyásolható emberek akik mindent bebeszélnek maguknak. Ha így állsz hozzá a dologhoz, akkor 100 % a rabja leszel xD

1000 emberből 1-nek ha használ a tőzegáfonya, azok meg amúgy is azok az embertípusok akik elutasítanak mindenféle gyógyszerkészítményt. Jani bácsi kertjéből rendelik a gyógynövényeket, meg csalánlevelet, cickafarkot isznak cystára, hölgyike teát miómára, meg rákra. Aztán mégis előbb vagy utóbb kemoterápián kötnek ki. Na mindegy próbálkozzál.

2018. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok a 2/7 totál lenullázásához, aki tapasztalatból ír, kívánom a lepontozónak, hogy mikor tüdőgyulladással orvoshoz megy, akkor receptre írjon fel neki az orvos kamilla teát, mert kb ez olyan volt. Valaki hisz az alternatív gyógyításban, valaki meg nem, ennyi. Csak a baj, a nagy baj ott kezdődik, amikor az ember egészségével, meg életével játszanak !
2018. márc. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én nem értékeltem senkinek a válaszát , az oldal automatikusan , értékel...

(nem)kedves előző válaszoló...

2018. márc. 26. 09:13
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt szedem, és nekem nagyon bevált, pedig kegyetlenül be tud gyulladni sajna a húgycsövem és a hólyagom is. Ez a kapszula 2 napon belül teljes javulást hozott nekem. Én nem lettem függő. Akkor szedem, amikor szükség van rá, és egy picit tovább a biztosnság kedvéért. De nem áll összefüggésben a problémám kiújulása és a tabletta szedésének abbahagyása. Bár, mindenkinek más válik be, nekem ez a megfelelő.

2018. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!