Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egészségügyi betéteken...

Az egészségügyi betéteken mióta vannak lila minták? Van még olyan amin nincs semmi, teljesen fehér?

Figyelt kérdés
Van értelmük rajta amúgy ezeknek a mintáknak?
2018. márc. 25. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye de baj neked hogy rajta vannak xd? Vagy miert kerdezed? Szerintem egyebkent semmi “ertelmuk” nincsen csak hogy ne legyen unalmas feher, vagy nem tudom.
2018. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, eggyel több vegyi anyag, ami mérgezhet minket.

Papírzsepipől is kizárólag illatmentes Zewa-t veszek, mert a többitől köhögőrohamot kapok :/

Múltkor, valakiről kaptam egy Tena tisztaságit, az még fehér volt.

2018. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van.
2018. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mintának a dizájn mellett a hamisítás elleni szerepe a fontos. Ezért változtatják viszonylag gyakran a színét is, illetve magát a mintát. Egyéb szerepe nem tudom, van-e. Viszont szerintem nem kell aggódni miatta, egyrészt maga a színezés nem is érintkezik közvetlenül a bőrrel, másrészt a fehér részek is fehérítve vannak, harmadrészt akkor már a nedvszívó anyagok egészen biztosan ártalmasabbak. Az illatosított betéteket kerüld, ha érzékeny vagy, a színezés nen fog problémát okozni
2018. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!