Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fogamzásgátlót ajánlját...

Melyik fogamzásgátlót ajánljátok? A nőgyógyásznál milyen kérdéseket kaphatok, ha mégis úgy döntök kiíratnék gyógyszert? Mire számíthatok, mit fog csinálni a nőgyógyász? Milyen kérdései lesznek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 01:48
 1/4 anonim válasza:
50%

Leveszi a rákszűrést.Elmondod,hogy fogamzásgátló gyógyszert akarsz kiiratni.

Esetleg a korod megnézi.Már manapság mindegyik csökkentett hormontartalmú.

Én már vén róka vagyok de nekem annak idején a háziorvosom írt fel.:)jó megjegyezte hogy nőgy.hoz kellett volna mennem.De felirta.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem azt írják ki amivel szerződésük van.Mert akkor annál több részesedést kap...

Szerintem.

2018. márc. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
67%

Első vagyok:


Én a Yadine -t szedtem.Évekig.Semmi bajom nem volt tőle.De lehet màr nincs is forgalomba

2018. márc. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

De, még van. Én is azt szedtem mert csúnya volt a bőröm, és szép lett tőle. Nekem a bőrgyógyász írta fel. 3 év után abbahagytam mert a hasam és a csípőm egyre vastagabb lett, meg a combom is, holott nem eszek sokat és mindig vékony voltam. Valahogy egyre teltebb lettem tőle. Miután abbahagytam, pár hónap alatt visszaállt az eredeti méretem.


Megkérdezi van-e valami allergiád, betegséged, családban volt-e trombózis. Elküld vérvételre, épp a trombózis miatt. Ha hajlamod van rá akkor nem szedheted mert belehalhatsz. Sokan vérvétel nélkül szednek tablettát, ez nagyon veszélyes szerintem.

2018. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Te ne írass semmit, mert biztos teherbe esel mellette.

Hogy miért?

Mert, ha olvasni se tudsz, a betegtájékoztatót se tudod majd értelmezni és már megvan a baj.

Ha tudnál olvasni, nem ebben a kategóriában tetted volna fel, amikor kiírás előtt még fel is hívja a figyelmedet az oldal, hogy melyik erre a megfelelő:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas

2018. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!