Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ferdén áll a méhnyakam, ez...

Ginger Mama kérdése:

Ferdén áll a méhnyakam, ez probléma?

Figyelt kérdés

Babát szeretnék hamarosan ezért elkezdtem figyelni a testem. :)

Mikor próbáltam kitapintani a méhszájam és a méhnyakam azt vettem észre hogy erősen jobbra áll, a tampon is gyakran becsúszik mellé mert sok hely van a másik oldalt. Ez nehezítheti majd a teherbe esért? Jövő hónapban megyek újra nődokihoz rá fogok kérdezni természetesen, de addig is parázok, mert én már csak ilyen vagyok. : D

(Eddig sose mondta egyik doki se hogy ferde lenne)



2018. márc. 27. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem tökéletes mértanilag.
2018. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te nőgyógyász vagy hogy megtudod állapítani hogy áll a méhnyakad? Jézusom. Azért ezt az orvosnak ne mondd majd meg furcsán fog rád nézni.
2018. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném... más is nézi a méhnyakját és a méhszájat aki babát szeretne. Ha nem tudod miért akkor ne okoskodj.
2018. márc. 27. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. :DDD Én nem nézegetném az biztos. De nyúlkálj csak oda nyugodtan :D
2018. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!