Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eggyel több fogsmzásgátlót...

Eggyel több fogsmzásgátlót vettem be. Probléma lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőkkel utazáson voltunk és elfelejtett fogamzásgátlót hozni. Én adtam az enyèmből két szemet, hiszen ugyan olyat szedünk és egyfàzisú. DIENILLE tablettáról van szó. A levél végén jártam már de mivel adtam két szemet új levelet kezdtem el, emiatt véletlen eggyel több szemet vettem be. Mindig szombaton hagyom abba és szombaton kezdem újra szedni. Most is szombaton kezdtem csak ugye 6 napos szünettel. 4 éve szedem egyebként.

Volt azóta szexuàlis kapcsolatom a párommal. Lehet belőle probléma? Vegyek be 72 órás tablettát?


Sajnos a tàjékoztatóra nincsen semmi írva ilyen esettel kapcsolatban.

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár laikus vagyok, de elég nyilvánvaló, hogy ha többet vettél be, akkor erősödni fog a hatása, nem gyengülni. Más lett volna, ha kihagyod. Szerintem semmi szükség egy 72 órás lórúgással megterhelni a szervezeted.
2018. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog történni semmi, csak valószínűleg egy nappal később fog megjönni a vérzés.
2018. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz TILOS 72 órás tablettát bevenni!!!! Főleg teljesen feleslegesen!
2018. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle probléma. Eszedbe ne jusson esemény utánit is bevenni...


"Mindig szombaton hagyom abba és szombaton kezdem újra szedni."

E mondatod alapján szerintem te rosszul szeded a fogamzásgátlót. Ha mindig szombaton hagyod abba, akkor a következő levelet mindig vasárnap kellene elkezdened, hiszen a 7 napos szünet után a 8. napon kell elkezdeni. Vagy ezt most csak egyszeri alkalommal csináltad így a tabi kavarodása miatt?

2018. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Bocsánat: pénteken veszem be az utolsó szemet, szombaton már a szünet első napja van. Következő szombaton kezdem el szedni, így megvan a 7 nap.


Igen, 2 napot csúszott így a menstruációm

2018. márc. 28. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked nincs menstruációd. Megvonásos vérzésed van. :)
2018. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!