Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl vékony vagyok, vagy ez...

Túl vékony vagyok, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Én mindig is egy vékony lány voltam, és nekem nincs is vele bajom. De az nem esik jól, mikor valaki emiatt szól be..emiatt kezdtem el gondolkodni rajta, hogy ez jó-e így. Heti kétszer járok edzésre, 14 éves leszek áprilisban, 163 cm vagyok és 42 kg. Ti mit gondoltok, jobban kéne tennem kéne azért, hogy hízzak?

2018. márc. 27. 19:25
 1/9 anonim válasza:
33%
Hízz legalább 15 kilót és szép leszel.
2018. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétszer írtam azt, hogy kéne :D
2018. márc. 27. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
168 cm magas és 52 kg vagyok. Idősebb ugyan nálad 10 évvel, de teljesen egészséges vagyok. Ha nem érzed rosszul magad a bőrödben, és rendesen étkezel, akkor ne foglalkozz mások véleményével! A baj akkor van, ha elégedetlen vagy magaddal, vagy valami betegség miatt van ez. Van akinek ilyen az alkata és kész, el kell fogadni, mindenki más, ettől szép a világ! :)
2018. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól esett :)
2018. márc. 27. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Kellemes problémák... :)

Egyél sok mézet (ha lehet, valódi termelőit - azt még nem hamisítják). Legjobb nyersen, vajas kenyéren, de ízesítőnek is megfelel. Az olajos magvak és az aszalt gyümölcsök is jó testsúlynövelők, de emellett egészségesek is. Édességeket semmiképp ne kezd el falni, az nem tesz jót. A friss gyümölcsök közül a banántól és a szőlőtől tudsz leginkább hízni a magas cukortartalmuk miatt. Az 50 kilót tűzd ki célul, az már bőven elég. :)

2018. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a hármas írja. Ilyen korban az ifjúság nagyon befolásolható. Nagyapám szokta mondani: Aki a csorda után megy, az mindig szaros füvet fog legelni.

Te légy önmagad.

2018. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is mindig is vékonyka voltam. Most 21 vagyok, 169 cm 48 kg... a legtöbb egyszer 52 kg, azóta sem voltam még annak a közelében sem. Nem vagyok bulimiás vagy a túrótudja mik ezek a betegségek .. Eszek normálisan, néha többet is mint mások, hízni lassan, fogyni olyan gyorsan tudok mintha ez lenne az élet rendje. Lehet hogy nálad genetika, az én Édesanyám mielőtt teherbe esett velem kb 42 kg volt (29évesen) , apám 2 méter magas, akkoriban két szál ropi a lábai helyett.

Ne törődj vele mit szólnak be, nekem is mindig beszóltak, ha híztam és látszott kicsit azért, ha fogytam stressztől stb akkor meg azért. Ma meg eljutottam oda, hogy mindenki azt mondogatja bár ők is inkább kicsivel kevesebbek lennének mint a normál. Hidd el mind csak irigykedik... engedd el a füled mellett. Egyél normálisan amennyi jól esik, azt ami jól esik és egy falatot se erőltess le! Attól csak fogyni fogsz. Hajrá!

2018. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Nekem mindig is tetszettek a vékony lányok. Most sincs másképp, csak a korosztály emelkedett kb 18-23 intervallumra.

Ha jól érzed magad, akkor szerintem felesleges híznod. Mindig lesz, akinek nem tetszik és azok közül is lesznek olyanok, akik paraszti egyszerűséggel meg is jegyzik hangosan...

2018. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.Én 20 évesen voltam 50 kg és 167 cm.Tuti hogy én is 40-43 kg lehettem 14 évesen.

Inkább vékony legyél ilyen fiatalon mint már most 55-60 kg,gondolj csak bele 25-35 éves korodra akár 15-25 kg is lehet hízni,ha már most majdnem 60 kg nyomnál lehet mire 25-30 éves lennél 75 kg vagy még több lennél.

2018. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!