Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok és nem...

16 éves lány vagyok és nem értem, miért lehet ilyen büdös a nemi szervem? Szűz vagyok szóval nemi úton történő fertőzésről szó sincs. Egyszerűen csak büdös, néha viszket és nedves. Fehér, néha sárga színű a váladék. Nem tudom mit kéne tennem.

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemi betegséget nem csak szexuális úton kaphatsz el .. felkéne keresni egy nőgyógyászt.
2018. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szolj anyukádnak,vagy ha kellemetlen akkor csak annyit mondj neki,hogy szeretnél menni nögyogyászhoz hogy tudd minden rendben van e.az orvos valoszinüleg ir majd fel valamit..gomba lehetséges,azt egy antibiotikum kura alatt is könnyü összeszedni,nem kell hozzá szex..de ezt kezelni kell mindenképp
2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg gombás fertőzésed van.

Patikában vásárolj Canesten kombit, ez egy széles spektrumú gombaölő és 3-4 nap alatt elmúlik.

Kárt NEM okozol vele, legfeljebb nem múlik el, ha nem gomba.

2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért rendesen mosakodni sem árt. Mert a szagot nem csak fertőzés okozza. Betadine hüvelykúp is hatásos lehet. Az baktériumra és gombára is jó.
2018. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is a Canesten jó ötlet.
2018. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Spuri a nőgyógyászhoz,nem agyalni kell,cselekedni!
2018. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Fúj
2018. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!