Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ha ma eddig nem...

Szerintetek ha ma eddig nem hívtak rákszűrés eredménnyel kapcsolatban, akkor már ne is vàrjam a mai napon?

Figyelt kérdés

Pontosan egy hete voltam rákszűrésen. Volt egy kis folyásom amire kaptam hüvelykúpot, így biztos voltam benne hogy rossz lesz a rákszűrés eredményem. Azt mondták, hogy erre a hétre meglesz az eredmény. Ma fél egytől rendel az orvos, viszont eddig nem hívtak.

Borzasztóan álmos vagyok, aludnék. Vagy szerintetek várjak a hívásra?

Csak akkor hívnak ha vissza kéne mennem.


Titeket mennyi idő után értesítettek?


2018. márc. 29. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Miért hívogatnának? Általában az embernek kell a saját eredménye felől érdeklődni, nem arra várni, hogy az orvos vagy az asszisztens hívogassa. Miért nem hívod fel őket, ha álmos vagy és le akarsz feküdni?

Egyébként meg ha rossz is a rákszűrés eredményed, 3 hónapon belül úgy sem lehet másikat levenni, mert fals-negatív eredményt ad.

2018. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hét az eredmény, én nem hívnak, hanem neked kell hívni őket.

Egyszer volt úgy nekem, hogy nem sikerült a mintavétel, akkor levelet írtak.

Egyébként este 6-kor már tuti nem hívnak semmiért sem ilyen helyről :D

2018. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell leszólni egyből. Egyébként este 7-ig rendel minden héten csütörtökön. (magánorvos)

Miután megcsinálta a vizsgálatot, direkt rákérdeztem, hogy fogom megtudni az eredményt. Erre momdta hogyha gond van, rossz az eredmény akkor ők fognak hívni engem telefonon egy hét múlva. Nekem nem kell keresni őket.

Tavaly is szó szerint ugyanezt mondta, és nem hívtak, mert semmi baj nem volt az eredményemmel.


Úgyhogy tudom értelmezni azt amit hallottam.


A munkám miatt borzasztóan álmos vagyok, csak bebeszéltem magamnak hogy tuti rossz eredményre számíthatok, ezért vártam a hívást.

2018. márc. 29. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Akkor minek kérdezted, hogyha megbeszélted vele?

Nem írtad, hogy magánorvos.

Nem írtad, hogy mit beszéltetek meg.

2018. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, hogy mások szerint számíthatok-e még ma tájékoztatásra ezzel kapcsolatban.

Barátom szerint ne idegeskedjek.

Egyébként azért van az oldal,hogy kérdezzünk...

2018. márc. 29. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha nem írod le a részleteket, akkor nem lehet segíteni :D

Azt tudtuk leírni, hogy nálunk hogyan működik.

2018. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!