Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg volt így valaki?

Esetleg volt így valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak röviden leírom. Tegnap óta a petefészkem környékén menstruációhoz hasonló görcsöket érzek. Annak a jele nem lehet mivel 2hete múlt el. Plusz valami fehér váladék folyik belőlem. De nem szúrós szagú meg ilyenek. Tejszerű és nincs szaga. De olyan szinten érzem mintha menstruálnék. Ha valaki volt így tudna nekem segíteni hogy mi ez. Orvos csak ünnep után tud vállalni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 29. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
felsleges orvoshoz menni. gondolom fiatal vagy, ezert gondolod abnormalisnak, pedig egy tok termeszetes dologrol van szo, megpedig ovulacio:) ez jarhat tobb folyassal es valamelyik petefeszek koruli fajdalommal
2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod amúgy is mentem volna vizsgálatra. Amúgy 22vagyok és azért is kérdeztem mert őszinte leszek nem tudtam mivel velem ilyen most először fordult elo. Nekem ovulaciokor sohasem fájt meg én nem is tudtam mikor van mivel nekem az mindig tünetmentes volt. De köszönöm szepen :)
2018. márc. 29. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez is lehetséges, nagyon sokáig nekem sem fájt, csak 17 éves koromban kezdődött ez a fajta fájdalom, aztán pár év múlva “abbamaradt”, most megint nem érzem...de hát mindenki más:)
2018. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!