Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt a diagnozisa...

Kecskésné Molnár Tim kérdése:

Kinek volt a diagnozisa adenomyosis? Méh eltávolitásat javasoltak. Olyan hizzászolasokat es tanacsot varok akik atestek meh eltavolitason illetve evvel a betegséggel küzdenek

Figyelt kérdés

Én körülbelül 1 éve már vérzek hol jobban hol kevésbé

Fel éve csinaltak egy gyógykaparást de nem lett jobb

A szövettan hálaistennek negativ lett

Most ujra csinalnak egy gyogykaparast

De az orvos a méh eltavolutasat javasolja.



#méh eltávolítása #Méh kipakolasa
2018. márc. 29. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nekem mindent kivettek,méhet petefészkeket.Kérdezz nyugodtan.
2018. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 45 évesen vették ki a méhemet. Előtte 2 évig halogattam, erős vérzések, hasfájás, rossz életminőség mindenféle téren.A végén már olyan nagyfokú volt a vérvesztésem, vérszegény lettem súlyosan.Ekkor műtöttek meg.Ha így tudom, nem halogatom, egyből belemegyek a műtétbe.

Műtét után megerősödtem, vérzés elmaradt, hasfájás, minden rossz megszűnt, azóta nagyon jó az egészségem.Mivel a petefészkeim megmaradtak, a házasélet ugyanolyan mint volt, sőt sokkal jobb, mert nem fáj a hasam, nincs menses, nem félek hogy terhes leszek, felszabadultam.Vérképem tökéletes, soha nem voltam ilyen jól.

Már gyereket nem akartam, van 3 felnőttkorú.

Nem tudom hány éves vagy, van-e gyereked, akarsz-e még.

Ha muszály, ne halogasd, kibírható a műtét utáni felépülés.

2018. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!