Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszturbálástól lehet húgyúti...

Maszturbálástól lehet húgyúti fertőzésem?

Figyelt kérdés

Néha-néha ki szoktam elégíteni magam egy elektromos fogkefével (a csiklómat izgatom /nem ezzel mosok fogat/), de utána mindig lemosom rendesen..

Decemberben volt vesemedence gyulladásom, ami vagy húgyúti fertőzés, vagy felfázás miatt alakulhatott ki. Nem hinném, hogy fel voltam fázva, nem fájt pisilni, viszont gyakori vizelési ingerem az volt.

Szedtem rá antibiotikumot, meggyógyultam.

Most viszont egy hete azt érzem h fájdogál a derekam felső része, és félek, hogy a vesém az, hogy megint ugyanaz van, mint decemberben.


Elég nagy közösségben élek, wcket, zuhanyzókat sokan használunk közösen, lehet h ott szedek össze valami fertőzést? /közösségi wcre soha nem szoktam ráülni/


És jelenleg szexuális életet nem élek, akkor decemberben sem éltem, szóval kizárt, hogy ilyen úton szedtem össze valami fertőzést.


21/L


2018. márc. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

PErsze, ki tudja, milyen dolgok vannak a fogkefén, meg a kezeden.


Mosd meg ELŐTTE.

2018. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet attól. Ha voltak kórokozók a fogkefén vagy a kezeden, akkor azok feljuthatnak a húgyutakba és okozhatnak fertőzést, ezáltal gyulladást.
2018. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Siman lehet. Mindig moss kezet előtte, ha ilyen tevékenységet végzel. A közösségi wc-ket meg okosan kell használni. Én fiú vagyok, de én is megszívtam már így.
2018. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!