Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat előtt...

Nőgyógyászati vizsgálat előtt szőrtelenítesz?

Figyelt kérdés
(Nemi szervnél) gondoltam a szőrtelenítést
2018. márc. 30. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván ha egyik napról a másikra derül ki, hogy menni kell, akkor csak azért nem szedem le. Amúgy is másfél-2 hetente mindig szőrtelenítek odalent, tehát nekem soha nem nő meg akkorára. Viszont ha előre tudok tervezni, akkor inkább leszedem előtte.
2018. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen én szőrtelenítek előtte. Igaz egyébként is szoktam, az első kommentelőhöz hasonlóan, kb hetente. Vagy mielőtt a barátommal találkozok.

23N

2018. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Fújj de gusztustalan a borotvált p_na. Nekem nem is kéne olyan ami nem természetes bozontos.
2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
# 3: LOL :D
2018. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én igen, mert kellemetlenül érezném magamat előtte szőrösen, holott tudom nem érdekli. Viszont amikor nem tudtam tervezni csak másnap menni kellett, akkor a nagyajkakróp szedtem csak le, mert a többi nem colt olyan hosszú hogy a gyanta leszedje, borotvával meg kipattogott volna. De amugy igyekszem mindig leszedni.
2018. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen,mindig.
2018. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Csak a vizsgálat kedvéért nem. Minek? Nőgyógyász vagyok, de sosem tudtam megérteni, hogy miért ilyen kényszeres dolog ez a nők egy részénél. Elnézést, de mire a páciens felöltözik, már nem emlékszem hogy volt-e szőr vagy sem, mert annyira nem azt figyelem.

A kedvencem, mikor még elkezdenek szabadkozni is, hogy "jajj, ne haragudjon doktornő, nem volt időm leszedni". Hát hol érdekel engem, hogy hogy viseli a szőrzetét? Még szülni is jönnek be úgy nők, hogy kétségbeesetten sóhajtoznak, hogy "jajj, hát elfolyt a magzatvíz és már nem mertem nekiállni" meg "nem látom már a hasamtól rendesen, azért nem tökéletes mindenhol".

Higgye már el mindenki: nem érdekli az orvost.

2018. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
Én is nőgyógyász vagyok. Kit vizsgáhatok meg?
2018. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

20.03 Nőgyógyász vagy mi? Csak p_nát nem láttá még! :D

Mé hiszed hogy nőgyógyász vagy? Me úgy hínnak hogy Lukács? Luk-ács :D

2018. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért szőrtelenítenék? Nem csábítani megyek oda!
2018. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!