Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és még nem...

15 éves vagyok és még nem jött meg a menstruációm. Szerintetek minden rendben van velem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem jött meg. Fehérfolyásom már több éve van, a mellem is már pár éve elkezdett fejlődni, de még mindig elég pici. Szerintetek mikor fog megjönni? Egy kicsit félek, mivel 16 éves korig ha nem jön meg akkor orvoshoz kéne menni, remélem addig megjön. Félek, hátha valami baj van velem. 15/L
2018. márc. 31. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 9 évesen jött meg én anyudkád helyébe már orvoshoz vinnélek szerintem 13 éves korog mindenféle képpen meg kéne jönnie
2018. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Első jó nagy hülyeséget ír. 16-18 éves korig kell megjönnie az első menstruációnak. Valószínűleg nincs veled semmi baj, csak későn érsz. Barna folyásod se volt még sose?
2018. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta nekünk anno a védőnő, hogy ahogy te is tudod 16 éves korig normális ha nem jön meg, utána orvoshoz kell fordulni. Simán megjöhet még addig, ha évek óta van fehér folyásod, de ha nem is jön meg ne félj az orvostól. Egy szűz lányt nem fog hüvelyen keresztül vizsgálgatni, ha úgy akar, akkor mondd neki/mondja anyukád, hogy nem, először minden más. Valószínűleg csak elküld vérvételre hogy a hormonjaidat megnézze, esetleg hasi UH. Ja, és keressetek gyereknőgyógyászt, ők kifejezetten gyerekekkel foglalkoznak, talán emberségesebbek.
2018. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2.válaszoló, nem, még nem volt.
2018. márc. 31. 16:39
 5/5 anonim válasza:
Amúgy az is lehet az oka,hogy valami nagyon megterhelő sportot végzel,mert a barátnőm anyukája balettozott és neki csak 18 évesen jött meg +függ ez a súlyodtól is egy kicsit. 13/L
2018. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!